اخبار و اطلاعیه ها

دکتر صادقی رئیس اداره ورزش و جوانان

دکترعلیرضا صادقی، کرد اهل سنندج، دارای مدرک تحصیلی دکتری تربیت بدنی، عضو سابق تیم ملی بسکتبال ایران، رئیس اداره  ورزش و جوانان شهرستان لاهیجان می باشند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لاهیجان در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ابریشم گفت: وضعیت ورزش شهرستان بحرانی است  و بدهی های اداره  از قبل بسیار زیاد است .

دکتر علیرضا صادقی که در ابتدای سال جاری به عنوان رییس اداره ورزش شهرستان معرفی شده بود گفت مرمت و تعمیر مجموعه ورزشی مهر از اساسی ترین کارهایست که با حضور در لاهیجان شروع به انجام آن کردیم و در حال حاضر دیوارها و فنس های دور مجموعه در حال بازسازیست زیرا اعتقاد دارم اولین چیزی که به پرورش یک قهرمان کمک میکند زیرساخت هاست ، ما بایداماکن ورزشی را استاندارد سازی کنیم تا ورزشکاران به راحتی بتوانند تمرین کنند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در روز بیست و سوم تیر ماه در لاهیجان ،اهمیت ورزش همگانی را یادآور شد و تاکید کرد که تلاش کنیم خانواده های لاهیجانی ورزش را در سبد روزانه خود قرار دهند .

دکتر صادقی در گفتگو با خبرنگار ابریشم به فعالیت های اداره ورزش شهرستان در بعد قهرمانی نیز اشاره رد و گفت کارگاه های دانش افزایی برای مربیان و دوره های استعداد یابی در مدارس در دستور کار است و دراین فعالیت ها اولویت با ورزش های بومی است .

رییس اداره ورزش همچنین به تغییر و تحولات زیر مجموعه خود نیز گفت باید لایق ترین  و اصلح ترین افراد جدا از خط و مش های سیاسی در هیات های ورزشی فعال باشند و هر هیاتی که عملکرد ضعیفی داشته باشد شامل تغییرات خواهد شد .

 

منبع : پایگاه خبری تحلیلی ابریشم

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن